ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Процес імпічменту Трампа: ускладнення та що робитимуть демократи

Процес імпічменту для президента Дональда Трампа ускладнюється – співробітники Білого Дому відмовляються свідчити проти свого шефа. Водночас демократи упевнені, що  мають достатньо доказів для звинувачення президента США.

Уже шість співробітників Білого Дому відмовилися з’являтися для подачі свідчень. Демократи намагаються з усіх сил показати, що це жодним чином не позначиться на процесі.

Конгресмен Джеймі Раскін, зокрема, пояснив на прикладі пограбування банку. Він заявив: якщо є вісім чи десять свідків пограбування – це чудово, краще було б мати 22, але якщо є 10, і всі вони говорять те ж саме, цього достатньо, щоби довести пограбування.

Читайте: Оприлюднено свідчення Йованович і Маккінлі у справі імпічменту Трампу (ДОКУМЕНТ)

Докази – непереборні, кажуть інші демократи. Конгресмен, який очолює процес, як голова комітету з розвідки, Адам Шифф переконаний: свідки не з’являються через вказівки Білого Дому. Офіційні повістки їм уже надіслали. І демократи можуть домогтися їхнього виконання через суди. Але Шифф каже, що таким чином адміністрація Трампа лише намагається заповільнити процес.

Втім, демократи, схоже, не будуть витрачати час на судову тяганину. А використають непояву свідків як доказ перешкоджання роботі Конгресу, що може стати додатковим приводом для імпічменту.

Факти ICTV раніше писали про те, що 49% американців підтримують імпічмент Трампа.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка