ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Рай, але тільки на папері. Куди йдуть гроші замість розвитку Здорівців

Не село – а справжній рай мав би бути у Здорівці на Київщині. За даними сайту державних закупівель тут і літній кінотеатр, і новенькі магістралі, і новітній стадіон. Чиновники дбають про жителів, на благоустрій щомісяця витрачають сотні тисяч гривень. От тільки все це на папері.

За документами сільської ради їхній населений пункт – найкращий у районі. На відновлення соціальної інфраструктури місцеві урядники лише за останній рік виділили не один мільйон гривень.

А на  ремонт деяких ділянок чиновники взагалі виділяли гроші по кілька разів на місяць. Натомість, люди дорожників  тут не бачили більше року. Та цинізму урядовців тут не має меж.

Дивіться: Найдорожчий шкільний туалет в Україні: куди пішли 750 тис. грн, якщо вбиральня не працює

І якщо зайти на сайт державних закупівель, то суми,  витрачені на благоустрій села Здорівка, вражають. Приміром, маючи у своєму штаті двірника, сільська рада влітку заплатила на косіння трави 600 тис. грн.  На ремонт неіснуючої автостоянки – понад 100 тис. А на міфічні тротуари 300 тис. грн.

Пояснювати про витрати очільниця села не хоче не лише журналістам, але й односельчанам.

Активісти вже звернулися до правоохоронців. Надали й докази, що всі роботи село замовляє виключно в однієї фірми. І спеціально  вартість виставляє до двохсот тис. грн. Бо якщо сума більша, доведеться проводити тендери. І доки силовики наче проводять розслідування, керівництво села зробило ще одну не дешеву покупку.

Факти ICTV раніше писали про те, що витратили 10 млн на амбулаторію, яка не працює! Чому лікарня для семи сіл під замком.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка