Рік без Насірова. Як нині працює ДФС і чи зникла корупція

Гучне затримання! Підозру вручають просто в лікарні. Головний  фігурант – очільник державної фіскальної служби Роман Насіров. Його підозрюють у завданні державі збитків на майже 2 млрд гривень. Та високопосадовець усе відкидає.

Відтоді  минув рівно рік.  Та за цей час  резонансна справа  не зрушила з місця. Підозрюваний  попросив, аби звинувачення зачитали  в суді повністю. Тож антикорупційні прокурори підрахували: ще мінімум два роки вони будуть це читати.

Дивіться: Антикорупційний суд в Україні: чому досі не створений та де працює ефективно.

Поки прокурори демонструють свою техніку читання, стратегічно важлива для країни служба  рік працює  без керівника. Досі обов’язки голови виконує його заступник Мирослав Продан. Та, схоже, і без очільника  справи у податківців та митників  йдуть вгору.

За останній рік надходження до бюджет зросли майже на чверть  –  ДФС переказала 753 млрд  гривень. З них майже половину  – 304 млрд  –  дала митниця. Решта  – податки з доходів, єдиний соцвнесок,  ПДВ та акцизи.  При чому, якщо  окремо  проаналізувати  роботу митниці.  Там зростання майже 40%. Товари почали розмитнювати  за системою єдиного вікна.

До слова, у січні Кабінет міністрів прийняв рішення про звільнення усуненого від своїх обов’язків глави Державної фіскальної служби (ДФС) Романа Насірова.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка