ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Роборука та вазон, що сам себе поливає: як пройшов Sikorsky Challenge

Українські винахідники вкотре доводять, наша земля – то якийсь центр новаторського мислення. Ідеями наших співвітчизників уже давно користується увесь світ – вертольоти, ракетні двигуни, перший підводний човен і гоночний автомобіль та рентген. Але і науковці-сучасники нині дивують. Приміром, роборука для роботи на інших планетах або вазон, що сам себе поливає. І що головне – як колись, так і тепер іноземні інвестори активно вкладають гроші в розробки українських винахідників.

Днями у столиці завершився конкурс стартапів Sikorsky Challenge. Це одна з головних щорічних подій у сфері інновацій. Цьогоріч він пройшов вже увосьме. На ньому зазвичай збираються розробники проектів у багатьох галузях науки і техніки та інвестори з усього світу.

Дивіться: Гітарист із 78 пальцями! У Дніпрі стартувала виставка Interpipe TechFest

Представники обирають для себе цікаві проекти, з командами яких підписують угоди на фінансову підтримку. Тож для українських винахідників – це хороший шанс втілити ідею в життя і перетворити її у велику успішну компанію. Прототип роботоруки вітчизняного виробництва. Може працювати у космосі. Замість людини проводити розмінування, ліквідовувати пожежі чи хімічні катастрофи.

На фестивалі ідей змагаються досвідчені науковці і учорашні школярі. Проте усі з проектами інновацій, які вирішують конкретні проблеми: глобальні або ж побутові.

Вазон, що сам себе поливає.

Всередину горщика вбудували механізм, який ловить вологу з повітря і живить коріння рослини.

Sikorsky Challenge проходить увосьме. За весь час проектам-учасникам вдалося залучити сотні мільйонів доларів інвестицій.

До слова, як працює система Розумний дім у Європі.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка