Після захоплення Курахового, росіяни на цьому напрямку намагаються перегрупуватися та накопичити сили для подальшого наступу.
Що відбувається на Курахівському напрямку
На цьому відрізку фронту ворог тримає зо п’ять бригад і кілька полків. Частину з них вдалося розбити нашим захисникам, але окупанти намагаються їх поновити. Не дають їм цього робити Сили оборони завдяки дронам. Випалюють їх великими ударними і маленькими камікадзе.
Нині пілоти десантники працюють у цілодобовому режимі і бійцям дуже треба нічні дроні. Серед ночі десантники влаштовують окупантам вогняне шоу такими гексокоптерами. І вижити в тому пеклі неможливо.
— Дуже страшна штука, тому що він може нести бомби фугасної дії, а є така сама, але осколочної дії. Вона 8,5 кг та робить хорошу справу, – каже військовослужбовець ОДШ Таврійської бригади з позивним 24.
Такі мініавіабомби українського виробництва легко розбивають і ворожі бліндажі і підпалює техніку. А ще завдяки цьому коптеру можна і провізію доставити піхотинцям і дистанційно щось замінувати
Великі ударні, маленькі камікадзе і розвідувальні. Дрони повністю змінили хід війни. І нині на фронті відіграють одну з головних ролей.
— Навіть та ж артилерія без дронів практично не працює. Всі хочуть картинку, всі, щоб показали ураження, всі хочуть, щоб показали переміщення противника і БПЛА сама по собі вражає дуже багато цілей, – сказав командир взводу ударних БПЛА 79-ї ОДШ Таврійської бригади з позивним Г’юстон.
Танки, бойові машини піхоти, та інша броньована техніка і піхота. Саме дрони тут на Курахівському напрямку, коли українське військо відчувало брак снарядів – знищували все навкруги. Арта підбивала, а камікадзе допалювали.
Військові дронами уважно прочісують кожен кущ та дерево, аби вчасно виявити ворога і попередити нашу піхоту. Бо без неї лінія фронту просто посиплеться. Тож розвіддрони у небі в режимі нон-стоп.
— Всі цілі більш менш однакові. Здебільшого це штурми, які складаються з двох-трьох до п’яти одиниць техніки і ми діємо в інтересах батальйону. Ми не залітаємо далеко, де можуть бути засоби ППО противника, здебільшого це БМП, танки, мотолиги (МТ-ЛБ) і та технік,а яка використовується під час штурмів, – додав Г’юстон.
Та росіяни постійно змінюють свою тактику.
Нині на штурми більше кидають живої сили і активно починають використовувати дрони на оптоволокні. А з цими камікадзе боротися вкрай складно. На них РЕБ системи не діють.
Долучитися до збору на потреби 79-ї ОДШБр можна за посиланням.
Друзі ДШВ – всеукраїнська платформа для підтримки Десантно-штурмових військ. Стати другом українських десантників просто: підписуйся на щомісячний донат на потреби ДШВ на сайті та отримуй відзнаку.
Приєднуйтесь до потужної зіркової спільноти, яка регулярно підтримує підрозділи ДШВ.