ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Що робить Норвегія, аби протистояти новітнім гібридним загрозам від Росії

Балтійські країни: Литва, Латвія і Естонія, а також Норвегія – держави, які межують з Росією, постійно проводять військові навчання з НАТО. І вважають, що саме Альянс допоможе протистояти гібридним загрозам Кремля. Потужні маневри в снігах відбулися у Норвегії.

Американські морські піхотинці облаштовують бойові позиції у незвичних погодних умовах за арктичним колом у Норвегії. В засніженому лісі за мінусової температури багато хто вперше. На автомати надягають біле маскування – відповідно до погоди.

На стрільби виїжджають танки – норвежці навчили американців готувати техніку до полярних умов. Норвезькі офіцери проводять інструктаж.

Норвегія робить все, щоб протистояти новітнім гібридним загрозам від Москви. У жовтні тамтешня преса з посиланням на джерела у норвезькі армії повідомила – російський спецзагін таємно висадився на острові Шпіцберген і вивчав норвезькі стратегічні об’єкти. Окрім цього, Росія постійно провокує норвезьку армію.

Читайте: На території Норвегії помітили російських спецпризначенців – ЗМІ

Окрім того, Росія періодично засобами радіоелектронної боротьби блокує сигнал GPS  для норвезьких військових. Цим самим створюють небезпеку аварій для військової техніки. Саме тому норвезькі прикордонники особливо уважні за межею.

Саме тому посилено патрулі, вони готові до будь-яких несподіванок.

Мер прикордонного міста розуміє постійну небезпеку і вважає – норвезький уряд розуміє стратегічну важливість регіону.

Норвезькі військові переконують – Росія провокує країну і неофіційно посилає сигнали: відмовтеся від тісної співпраці з НАТО і США, і проблем не буде.

Осло такі пропозиції відкидає і стверджує – саме партнерство з Альянсом робить країну сильнішою.

Факти ICTV раніше писали про те, що Норвегія та Велика Британія вилучили карти РФ на води України з каталогів.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка