ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Швидка без пального: на Волині медики не можуть вчасно приїхати на виклик

Справедлива за визначенням система тендерів в Україні чомусь часто збоїть – то виграли свої, то не всіх учасників допустили до конкурсу, то перемогла компанія, що брехала про якість і вартість своїх послуг. Тому часто система замість спрощення життя його  ускладнює, бо працюють тут не завжди рівні правила.

Незрозуміла ситуація з переможцем тендеру на пальне для швидкої допомоги на Волині – його виграла компанія, яка не має власних автозаправок, талони, які тут видають водіям – не дійсні, тому і доводиться бригаді швидкої замість того, аби оперативно мчати на виклик – стояти в черзі за бензином. У заручниках сімдесят бригад швидкої. Ситуація триває уже понад місяць!

Читайте: Гройсман розповів, якою буде нова швидка допомога

Вже півтора місяця карети швидкої за пальним шикуються в черги і чекають деколи по 5 годин. І хоча за нього вже заплатили – водіям доводиться випрошувати дизель – обдзвонивши усі можливі номери представників фірми постачальника.

У Центрі екстреної допомоги Волині розповідають – тендер на постачання пального на понад 10 млн гривень виграла столична фірма – яка запропонувала ціну, на 2 гривні нижчу від конкурентів. Та власних АЗС компанія не має. Медикам винні ще понад 60 тонн пального, отримати які стало дуже складно.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, що в Одесі швидка з пацієнткою перекинулася на дорозі.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка