Скандал в Охматдиті: чому лікарі масово звільняються

Скандал в онкогематології Охматдиту спалахнув наприкінці весни. Тоді нове керівництво реорганізувало лікарню. В штатному розписі зникло кілька центрів. Один з них – центр онкогематології і трансплантації кісткового мозку. Лікувати дітей,  мали, як і раніше, у відділеннях. А от очільникам цього центру у новій команді місця не знайшлося.

Завідувачці   Світлані Донській у серпні запропонували місце звичайного лікаря -гематолога, а керівника відділення трансплантації Олега Рижака – після догани звільнили. Після перевірк звинуватили у закупівлі не тих препаратів,  у невидачі ліків батькам, і навіть у хабарництві. Але з керівниками –  заяви на звільнення написали  ще 17 медиків.  Майже вся команда  відділення транспланталогії та лабораторії, де ставили точні діагнози діткам зі всієї України. Лікарі написали публічне пояснення.

Читайте: Скандал в Охматдиті. Рятувати дітей їдуть іноземні лікарі

Очільниця Охматдиту – не приховує – звільнення лікарів для неї самої шок. Просила колектив залишитися. Адже на кону життя дітей. Безрезультатно. Нині лікарня активно шукає нових працівників. Аналізи, які поки не можуть зробити самі, замовляють у інших центрах. Паралельно навчають своїх лаборантів. Планують  стажувати своїх працівників в Італії, Литві та Америці.

Очільниця Міністерства охорони здоровя  ситуацію в Охматдиті називає контрольованою. Дітей лікують, В Україну готові приїхати із консультацією експерти з Естонії, Польщі та Канади. Також за кордон на навчання хочуть відправити наших фахівців. І Україна налаштована відкрити трансплантаційні центри у чотирьох регіонах.

Доречі, Факти ICTV повідомляли, що в Охматдиті медсестри привласнили ліків на 8 млн грн

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка