ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Скарги на дорожників і комунальників: що пропонує Юрій Бараник у Нових лідерах 2

Зробити кожну яму публічною. Учасник нового сезону проекту Нові лідери Юрій Бараник мріє побороти комунальну недбалість і корупцію. Задля цього планує створити спеціальний загальноукраїнський портал, який би збирав та аналізував усі скарги українців на дорожні, комунальні чи інші проблеми.

Чоловік сподівається: якщо регулярно робити публічні рейтинги найгірших міст та комунальних служб, суспільна критика таки змусить їх працювати сумлінніше.

Читайте: Новий трудовий кодекс: ідея Оксани Жолнович на Нових лідерах 2

Підприємець і громадський активіст Юрій Бараник пропонує боротися з несумлінними дорожниками, чиновниками чи комунальниками шляхом максимальної публічності. Для цього мріє створити всеукраїнську інтернет-платформу скарг і пропозицій, куди б люди повідомляли про будь-які халтури чи саботаж.

Згодом цю інформацію б аналізували та систематизували в загальноукраїнський рейтинг найкращих і найгірших міст і служб. Це має додати ефекту конкуренції, вважає Юрій.

Нині про аварії, ями чи інші негаразди люди повідомляють хіба що в соцмережах чи в міські комунальні сервіси. Та їх ефективність залишає бажати кращого. От Юрій і вирішив: про ці проблеми варто говорити на всю країну. Мовляв, тримати в тонусі місцевих чиновників і комунальників можна лише з допомогою ретельного громадського контролю. Одиночні скарги чи запити ефекту не дають.

До слова, Факти ICTV розповідали про ідею Ігора Ященка на Нових лідерах 2.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка