ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Сотні машин і понад півсотні компаній: виставка аграрної техніки під Києвом

Україна у топі експортерів зернових, рекордсмен з виробництва соняшника та кукурудзи. Крім хорошого насіння, якісних добрив, фермери і великі агрокомпанії почали використовувати і передову техніку. Її найкращі зразки виставили неподалік Києва.

Борони, сівалки, культиватори і зрошувальні системи – все перевіряють агроексперти. Наприклад, виставлений на показ американський культиватор для того щоб розпушити землю, може охопити до 18 метрів.

Читайте: УЗ і Мінінфраструктури повинні створити екстрений штаб, щоб встигнути перевезти урожай

А українська борона може виїхати в поле раніше від багатьох, коли земля ще геть мокра.

Сучасна техніка розрахована і на глобальні зміни клімату. Нестача вологи з року в рік дається взнаки, тому машини мають берегти кожну краплинку.

Та всю причіпну техніку тягають неукраїнські трактори, з великими машинами у нас дефіцит. Багато років виробництво не підтримували, але іноземці кажуть, що це закономірно.

Зате Україна зробила кілька кроків вперед у виробництві високоточної техніки. Заміряти поле, знайти огріхи під час посівів чи підживлення із безпілотниками простіше, агросектор передовик із використання дронів. А свої українські безпілотники ще й удвічі дешевші від американських, а працюють не гірше.

Розвиток ринку агротехніки в Україні зараз фактично переживає пік і житниця Європи нарешті з передовою світовою і своєю технікою.

Нагадаємо, Світовий банк надав $200 млн на підтримку фермерів в Україні.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка