ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Сучасні прилади для підприємців: у Києві відбулася виставка нових технологій

Від маленьких підшипників, до велетенських верстатів. А ще роботи-трудівники. Та навіть ті, хто полюбляє погомоніти. На виставці у Києві українські підприємці придивлялися до найсучасніших приладів, адже розуміють: якісний продукт для зарубіжних клієнтів на радянському обладнанні не зробиш, а дехто і свої винаходи показує.

Стенд українського гіганта Мотор Січ, що виготовляє авіаційні двигуни та складає гвинтокрили. Запоріжці змогли покращити навіть верстат з металу від німецького Siemens. Завдяки комп’ютеризації, нині ця машина може зробити деталі будь-якої складності за лічені секунди.

Читайте: Нові технології у світі та чи є там місце Україні

У компанії не приховують – верстат на міжнародну виставку привезли, аби ним зацікавилися закордонні партнери. Щоправда, буму новітніх українських розробок поки немає, більшість експонатів – іноземні.

Українські компанії хочуть бути лідерами у світі, тому головне для них якісне обладнання і європейські стандарти виробництва. Завдяки цьому вітчизняна економіка зростає – торік експорт промисловців приніс до бюджету майже 30 млрд. доларів.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, коли українська школа перейде на сучасні технології.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка