Суд над Зайцевою і Дроновим – нові подробиці

Суд починає з запису, де зафіксоване авто Дронова. Зупинився за стоп-лінією і стартував на жовтий, твердить прокурор.

Адвокат обвинуваченого заперечує, лінії розмежуваня не було, її намалювали пізніше, а світлофорів на перехресті два, де саме мав зупинитися його підзахисний, не зрозуміло . Але адвокати Зайцевої наполягають – усе сталося начебто через Дронова.

Ше один відеозапис показав як Зайцева проносилася Майданом Конституції, намагалася проскочити на червоний. На авто горять стоп-сигнали, 19-річна дівчина підтверджує – намагалася загальмувати. Однак головне питання, яке повинен був встановити експерт – швидкість її Lexus, не з’ясоване.

Дивіться:  Новий захист авто від угону: чіп для брелка сигналізації за 3,5 тис.

До цього часу швидкість авто визначали лише свідки за власним відчуттям, говорили про більше 100 км за годину, а от пасажирка, і подруга  Зайцевої єдина хто твердила, що дивилась на спідометр і бачила 70-75 км за годину.

Адвокат Дронова зібрані матеріали називає однобокими, адже за відеозаписами можна визначити швидкість Lexus, це задачка для п’ятого класу.

Однак слідство не мало на меті всебічно розібратися у справі, впевнені і захист Дронова, і представники потерпілих, обвинувачення зосередилося на обставинах, які пом`якшують провину, і уникає тих, що обтяжують дії Зайцевої. Немає в обвинувальному акті і згадки про опіати, які знайдені у її крові, твердять представники потерпілих.

Родичі Зайцевої пропонували всім 12-ти потерпілим грошову компенсацію у розмірі 50 тис грн. Взяли гроші 5 людей. Дронов і Зайцева поки у СІЗО. Наступне засіданя призначене на 22 травня.

До слова, суд продовжив запобіжний захід Надії Савченко.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка