ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Вази, Ланоси і євробляхи: що забруднює міста і рішення проблеми

Сергій щодня перевіряє автомобілі на кількість викидів у повітря. Каже, саме вони на 80% є забрудниками атмосфери у містах. Вважає останнім часом водії взагалі не думають про екологію, головне – їхати.

Старі Вази, Ланоси, євробляхи, фури, а ще будівельний транспорт і маршрутки з автобусами – ось головні забруднювачі. Тому після пробігу у 200 тисяч кілометрів міняти систему очистки авто треба обов’язково. Втім Сергій каже, це роблять не більше 15-ти відсотків, бо в Україні це не принципово. І приблизно  25 тис. грн. для більшості – надто дорого.

Читайте: Рада екологічної безпеки та КПІ об’єднають зусилля для вирішення екологічних проблем в Україні

І при цьому найбільше скупчення небезпечних газів у центрі міст. Там, де найщільніший трафік. А такі викиди вражають печінку, нервову систему та нирки. Викликають запаморочення, порушення роботи серця, головний біль. Тож екологи попереджають: якщо ситуацію не виправити, наслідки будуть серйозними.

Раніше всі автомобілі проходили обов’язковий техогляд, але 2011ого – його  скасували. Мовляв, через корупцію і так ніхто нічого не перевіряв. Тепер дедалі гучніше закликають ТО повернути, але – реальний огляд і без корупції.

До слова, екологія окупованих територій: ризики та небезпека для України.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка