Великий теніс – як виховують майбутніх чемпіонів та чому занедбані корти без ремонту

Секція великого тенісу єдина на все місто Кам’янське. Тут тренуються 80 дітей. Приміщення аварійне. На його ремонт та ще 8-ми кортів з обласного бюджету виділили 28 млн грн.

Та батьки спортсменів переймаються, що гроші використають нераціонально. Адже жодної проектної документації немає.

Хоча покриття кортів і планували замінити, воно повністю відповідає нормам і стандартам. Це підтвердила нам і Федерація тенісного спорту України. Та найгірше для спортсменів те, що поки 8 місяців триватиме ремонт, фактично ніде тренуватися.

Дивіться: Як виховати справжнього чемпіона: куди відправити та ціна

Дітей переводять у приміщення, де вже займаються баскетболісти та легкоатлети. Ця будівля занедбана. На стінах тут величезні тріщини, підлога провалюється, а на стелі – грибок.

У будівлі, яку планують реконструювати, щорічно проходять десятки спортивних змагань. Та їй уже майже півсторіччя, а капітального ремонту вона не бачила. Наразі тут планують зміцнити фундамент, відремонтувати дах, утеплити стіни та вікна.

Однак батьків і спортсменів лякає інше, чи не з’явиться у відремонтованого приміщення новий приватний власник. У міськраді запевнили, цього не буде. Нині діти займаються безкоштовно. І незважаючи на складні умови для тренувань, стають чемпіонами країни та Європи.

До слова, тенісистка подала мільйонний позов через взяті допінг-проби.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка