ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Від політики до гендерної рівності: теми міжнародного жіночого форуму в Києві

Вони сучасні, ефективні, працьовиті, схильні до компромісів і водночас готові показати зуби, коли йдеться про порушення прав жінок. На другому тематичному форумі парламентарки і  міністри, громадські активістки і представниці бізнесу, відомі в Україні і на міжнародній арені та навіть президенти. Тому теми   – від великої політики, до гендерної рівності.

Лаура Купер, віце-заступниця міністра оборони США , зізналась: раніше ніяковіла, коли бувала єдиною жінкою на військових зустрічах, та вже перестала звертати на це увагу. В Україні вона – аби підтвердити: США не зніме санкцій із Росії до звільнення Криму, а нас Америка ще більше підтримує через агресію Росії в Азовському морі.

Читайте: Чоловіки vs жінки. Хто краще вирішує складні завдання

Лауру Купер підтримують колеги з Європарламенту та НАТО. Віце-президентка Парламентської Асамблеї НАТО Раса Юкнявічене  переконує: що більше жінок у топ-верхівках – то менше агресії у світі. Вона, медик за освітою, вирішила займатись обороною. Нині переконує: Україна обов’язково вступить до альянсу – щойно проведе необхідні реформи, з  якими, зокрема, мають допомогти  і жінки.

В Україні жінок при владі поки небагато, але зрушення є,  навіть у збройних силах, де завжди панували чоловіки. Тож нині в українок не найгірше становище.  Єдине, куди їм вкрай важко пробитись – це у вищі ешелони влади. Там трохи більше 10% жінок, і це треба міняти, – наголошують учасниці конгресу.  Передусім,  має допомогти новий закон про вибори із гендерними квотами, який готують до розгляду.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, що Forbes назвав найвпливовішу жінку світу.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка