ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Вилучене обладнання і загроза ув’язнення: як StarLight Media бореться з піратством

Боротьба з піратством триває. Трудомістким і цінним телевізійним продуктом часто торгують незаконно, порушуючи всі права на інтелектуальну власність. За минулий рік з ініціативи Центру моніторингу контенту StarLight Digital  відкрито  28 кримінальних  проваджень.

Остання історія з Вінничини. Кримінальна відповідальність загрожує особам, пов’язаним з діяльністю вінницького  провайдера, який незаконно транслював українські та заборонені російські канали. Це приватне підприємство Він Астерікс із Хмільника.  Фірма порушила всі можливі закони: зокрема про авторське та суміжні права. Бо з власниками програм мовлення жодних договорів не укладала і ліцензії вона не мала. Врешті експерти StarLightMedia порушників викрили та подали на них до кіберполіції.

Читайте: Компанія StarLight Scenery виконає перше замовлення для Cirque du Soleil

Кіберполіція, СБУ та прокуратура  арештували та вилучили сервер і жорсткі диски та бухгалтерію підприємства, яке викрили у піратстві . Але порушника це не зупинило і він через апеляційний суд намагався арешт скасувати.

Прокуратура чітко аргументує – відповідно до процесуального порядку – сервери потрібні для експертизи. Суд оголошує рішення – сервери і вся техніка залишаються під арештом, допоки не буде проведена експертиза і не винесуть остаточне рішення.

У Центрі моніторингу контенту StarLight Digital кажуть – боротьба з піратством справа  нелегка, іноді затягується на роки. Але продовжують відстоювати інтелектуальну власність.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, що група StarLightMedia змінює керівника.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка