Як хочу більше не вийде: у Києві встановлюють дорожні камери

Правила нові, а от звички – старі. Через законодавчі нюанси контролювати обов’язкові нині 50 км/год просто нічим. Тож водії розганяються, як хочуть.

Законодавче обмеження швидкості в населених пунктах українські автомобілісти, схоже, сприйняли лише як рекомендацію. Хто хоче, той і дотримується.

І покарати порушників знову неможливо, пояснюють фахівці. Мовляв, обмеження швидкості парламент запровадив, а от фотофіксацію перевищень – ні. Відтак, фото вашого авто з ось таких камер – досі не доказ.

Можна поставити навіть 10-20-30 км/год. Поки не буде автофіксації порушень швидкісного режиму, це пониження швидкості не буде мати ефекту.

Нині в парламенті лежать одразу 2 профільні законопроекти, які могли б владнати цю проблему. Однак допоки їх не ухвалять – обмеження швидкості в 50 км за годину залишатиметься фікцією.

Дивіться: IKEA, H&M, Ryanair і дешеві електрокари: перемоги та поразки 2017 року

Україна є єдиною країною в Європі, в якій протягом 2 років – 2016-2017 рік, не було складено жодного протоколу за порушення швидкісного режиму.

Тим часом у столиці активно монтують камери спостереження. Всього планують встановити 4 тис таких пристроїв. Аби вже за півроку карати тих, хто паркується не за правилами.

До слова, Факти писали, що нові штрафи за порушення ПДР ще не набули чинності.

Теги: ,
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка