ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Як повернутися у мирне життя після війни: історія бійця ООС Вадима Коробенка

5 років тому автомат для журналіста Вадима Коробенка був третьою рукою. 2014-го він добровільно пішов на війну.

Сучасну зброю в руках тримати приємніше, хоча пристрасті вже немає, – зізнається Вадим. На передовій мав пістолет Макарова та АК-74. Постріли Вадиму сняться й досі. Майже рік він відслужив у так званому секторі М. Далі хвороба, демобілізація, апатія.

На війні Вадима постійно підтримували рідні. Мати померла незадовго до мобілізації. Найдорожчі – сестра й батько. На день народження тата Вадим з сестрою приготували зворушливий подарунок – вивчили і записали на відео вірші, які знімали у різних місцях.

Після війни Вадим замкнувся у собі. Мало рухався, почались панічні атаки. Та ще й з дівчиною розійшовся. Але в його житті з’явився пес. Вадим переконаний: пес не випадково прийшов в його життя, собака його вибрав сам, хоча й чоловік віддав за нього останні свої гроші. Так почалося повернення до мирного життя. Прогулянки з Бруно, біг і турніки.

Читайте: Реабілітація бійців після ампутацій: як проходить та у якому стані солдати

Після повернення з війни Вадим Коробенко зайнявся спринтерським бігом. Нині – активний учасник змагань серед учасників бойових дій. Війна вже далеко позаду, але чоловік не шкодує, що пішов на фронт.

Фронтові друзі  підказали Вадиму звернутись за підтримкою у Veteran hub. Професійна команда підібрала Вадиму програму адаптації. У Veteran hub Вадим тричі на тиждень. Щоп’ятниці – психолог, по понеділках – медитація. Центр став для чоловіка містком війна-мир.

Нині Вадим активний на інформаційному фронті, зараз – старший редактор проекту Полігон. Багато подорожує – у свої 34 побував у 34 країнах.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, як НДІ протезування ставить бійців на ноги.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка