Як правильно чистити і зберігати зимовий одяг – 5 порад (ІНФОГРАФІКА)

Як зберігати зимовий одяг: чистка та організація зберігання

Вже незабаром настане час пакувати теплі речі до шаф. Головне правило – вони мають бути чистими. Це стосується трикотажних виробів, пуховиків, курток та навіть шуб. Трикотаж перемо або віддаємо до хімчистки, зберігаємо у складеному вигляді. Пуховики можемо попрати і вдома – але є певні застереження – не варто їх сушити на нагрівальних приладах.

Пальта бажано віддати до сухої хімчистки. Бо для збереження форми їх часто проклеюють флізеліном. Після прання підкладка може деформуватись і зіпсувати зовнішній вигляд. До хімчистки варто віднести і шуби та дублянки. І у жодному разі не зберігайте шуби та дублянки у поліетилені – лише у бавовняному кофрі.

Дивіться: Недорогий і трендовий одяг українських брендів: ціни та де купити.

Взуття перед тим, як запакувати на полиці – треба висушити, але не на батареї. Покласти всередину засоби від молі або віддати до хімчистки. Хутряні  шапки також треба вберегти від шкідників і тримати у бавовняних пакетах.

Останніми роками з’явилось чимало нових легких, але дуже теплих матеріалів, з яких шиють зимові костюми. Це так звані мембранні речі. За такими речами потрібен особливий догляд. Треба використовувати особливі миючі засоби – аби не забруднити і не зіпсувати мембрани. Сушити мембранні речі треба не на батареях, а природнім шляхом на вішалках.

Якщо дотриматись усіх порад – ймовірно доведеться дещо витратитись, але восени ви будете впевнені, що речі у належному стані і служитимуть ще кілька років.  

Марія Степанюк редактор стрічки, журналіст, оглядач
Категорії: Lifestyle