ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Як Україна захищатиме парламентські вибори від втручання РФ

Росія продовжує вести гібридну війну проти України і використовує нашу державу як полігон для тестування технологій. Щоб захистити українські парламентські вибори від російського втручання – Атлантична Рада, Фонд Віктора Пінчука і Транс-атлантична комісія з чесних виборів створили Робочу групу. Вони будуть відстежувати такі спроби і сповіщати.

Експерти переконані – саме на парламентських виборах Росія збільшить і кібератаки, і масштаб дезінформації.

Тож США та Європа мають підтримати нашу державу в боротьбі з російською загрозою і спільними зусиллями не допустити впливу на результати виборів.

Читайте: Коли в Україні парламентські вибори

Щодо президентських перегонів – дійшли висновку, що Кремль намагався втрутитися, але це ні на що не вплинуло. Такі висновки моніторингу Робочої Групи з протидії зовнішньому втручанню в українські вибори 2019.

Фахівці зафіксували хакерські спроби – але чиновники ЦВК знали, як вберегтися.

Тому Москва зробила ставку на дискредитацію виборів, кремлівські пропагандисти хотіли переконати українців у тому, що результати голосування будуть сфальсифіковані. Україна заборонила російські телеканали і соціальні мережі, тож Москва почала купувати в українців акаунти, щоб говорити нібито від імені наших співвітчизників. СБУ викрила 400 випадків.

До слова, боротьба за мандати: чого очікувати від парламентських виборів.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка