Їдальня зачинена, обідів немає: у Києві через бюрократію без їжі 28 тис школярів

Звичайна школа столичного району Оболонь. За графіком у дітей обід. Однак меню немає, а сама їдальня зачинена. Так 36 шкіл, а це 28 тис учнів без сніданків та обідів. Діти насправді тішаться, що сьогодні їли не кашу, а бутерброди, до школи прийшли з судочками.

Батьки ж сподіваються, що тимчасова проблема і справді тимчасова. І не розуміють, чому  через бюрократію можуть страждати учні 1-4 класів. Адже вони без гарячого на невизначений термін, усе тому, що вже двічі зривається аукціон, на якому і мали визначити компанію-годувальника.

Дивіться: Фалафель замість каші і грецький суп замість розсольника – нове меню в українських школах

Один із учасників тендеру поскаржився до Антимонопольного комітету. А закон такий, що скарга автоматично блокує весь процес закупівлі, аж поки її не розглянуть. Скаргу розглянуть у цю п’ятницю. Потім ще 5 днів піде на публікацію результатів. І якщо торги скасують, то потім знову підготовка нового конкурсу, а це ще два місяці. Тобто фактично до кінця навчального року майже 30 тисяч дітей будуть без гарячих сніданків та обідів. Бо вони стали заручниками  чиїгось хитрощів.

До слова, “газові” канікули у школах і вузах скасовуються.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка