ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Заборонене зображення – нова фотовиставка у PinchukArtCentre

28 червня у PinchukArtCentre відкривається нова виставка Заборонене зображення, що кидає виклик політичним та суспільним нормам і нагадує про життєво важливі грані життя людини. Вхід вільний.

Проект у двох частинах. Перша присвячена роботам всесвітньо відомого фотографа з Харкова Бориса Михайлова. У другій частині під назвою Перетинаючи межу – роботи Харківської школи фотографів.

Більшість фото Борис Михайлов зняв ще в радянські часи, коли в мистецтві панувала жорстка цензура. Його творчість кидає виклик політичним та суспільним нормам, балансує на межі і запитує: а чи дозволено це?

Читайте: У Києві за підтримки фонду Леоніда Кучми Україна відкрилася виставка юних митців

Знімки Михайлова завжди непередбачувані для публіки, хоча його герої звичайні люди та їхня буденність. Це не спонтанні зйомки, хоч і з’являється таке відчуття. Майже у всіх роботах Бориса Михайлова присутній гострий політичний підтекст.

Від знімків Михайлова куратори виставки переходять до творчості Харківської школи фотографії. Ця частина експозиції поринає у світосприйняття молодих радянських фотографів, які не боялися експериментувати.

До слова, Факти ICTV розповідали про виставку-провокацію в PinchukArtCentre.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка