ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Залучити інвесторів і побороти корупцію: нарада Зеленського в Києві та візит у Запоріжжя

У Володимира Зеленського видався насичений день. Після відеозвернення до інвесторів та засідання Національної ради з питань антикорупційної політики глава держави вирушив з офіційним візитом у Запоріжжя. Там він проінспектував ремонт дороги через Дніпровську ГЕС.

Читайте: О котрій прокидається президент Зеленський і чому хвилюється перша леді

Володимир Зеленський сподівається на швидке економічне зростання. Це один з його головних пріоритетів. Тому нині Президент звернувся до світових інвесторів із закликом приходити в Україну. Глава держави обіцяє спрощення ведення бізнесу та розбудову інфраструктури і ґарантує – він і його команда підтримуватимуть кожного іноземного інвестора.

Залучити інвесторів допоможе і боротьба з корупцією. Володимир Зеленський зібрав оновлену Національну раду з питань антикорупційної політики. Її головним завданням гарант бачить не боротьбу, а саме подолання корупції.

Президент доручив перевірити факти розкрадання у діяльності компаній оборонної промисловості та при будівництва доріг. Окремо Президент просить з’ясувати, наскільки законно держава надала мільярдні дотації концерну Миронівський хлібопродукт – прибутковому підприємству, керівництво якого отримало величезні дивіденди. Зеленський просить усіх, хто бореться з корупцією – посилити свої зусилля.

Після наради у Києві – візит у Запоріжжя і знайомство з ремонтом автопереходу через греблю Дніпровської ГЕС. Глава держави незадоволений і якістю, і темпами робіт. Вимагає завершити ремонт до 15 жовтня.

А от у відповідь намірам Путіна спростити надання російського громадянства всім українцям Донеччини і Луганщини, Володимир Зеленський вирішив полегшити процедуру надання паспорта – етнічним українцям, які живуть за кордоном, а також спростити набуття громадянства людям, чиї права і свободи порушують у їхніх рідних країнах. За даними Офісу Президента, відповідний механізм має розробити МЗС.

Нагадаємо, Володимир Зеленський пообіцяв звільнити главу Укртрансбезпеки Михайла Ноняка після призначення нового Кабміну.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка