Змагання луцьких маршруток: летять з пасажирами по зустрічній

Дрібне порушення  – не смертельне, запевняють водії луцьких маршруток. Неуважність та поспіх у гонитві за гривнею  часто стають причиною аварій –  кажуть патрульні. Цього року їхня кількість збільшилася удвічі, це 70 ДТП. А постраждалих – навіть утричі. Кількість порушень  вражає.

Розмова по мобільному під час руху, виїзд на зустрічну, перевищення швидкості та невчасно замінена ґума – найчастіші порушення водіями маршруток. Лучани нарікають: часом проїзд у громадському транспорті перетворюється на екстремальні змагання між бусиками. При цьому шофери ще встигають і решту дати,  і по телефону поговорити, і конкурента підрізати.

Дивіться: Польща інвестує в Україну €800 млн. Найбільше у агро та транспортну галузі.

Саме до водіїв громадського транспорту – особлива  увага. Адже щодня вони перевозять тисячі людей, за безпеку яких повинні відповідати.  Тож кожне порушення правил дорожнього руху – може мати невідворотні наслідки. І сумна статистика свідчить, що їх таки ігнорують.

Напередодні зими перевірили поліцейські і стан маршруток, які курсують містом. Зі 150 транспортних засобів  – третина має технічні несправності.

До слова, львів’яни обурені громадським транспортом.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка