Вихоплювали і розривали пакети: у Москві люди влаштували сутичку через безкоштовні бургери

Вихоплювали і розривали пакети: у Москві люди влаштували сутичку через безкоштовні бургери

Фото до: Вихоплювали і розривали пакети: у Москві люди влаштували сутичку через безкоштовні бургери

Бійка у московському ресторані фастфуд-мережі KFC сталася сутичка під час роздачі безкоштовних бургерів. На ролику, який користувачі виклали у мережу, видно, як відвідувачі штовхають один одного і вихоплюють у один одного їжу.

Паперові пакети з бургерами буквально розривали на частини.

Користувачі засипали відео коментарями:

– Як собакам кидають, вони і раді.

– Соромно ж, нє?

– Сподіваюся їх з лопати роздають? Хтось говорив, що такі акції проводять, коли набирається багато зіпсованого гнилого м’яса і щоб не викидати його добре приправляють для смаку і роздають, тим самим вбиваючи двох зайців: утилізація зіпсованої їжі і залучення клієнтів.

Читайте: Стрілянина і бійка: у Києві стався конфлікт за участі студентів

До речі, в одному з ресторанів у центрі Харкова сталася бійка, у результаті якої двоє людей було госпіталізовано.

Ангеліна Малиновська редакторка стрічки
Теги: Москва