Даяна Ястремська та Еліна Світоліна вийшли до третього кола тенісного турніру WTA 1000 в Індіан-Веллсі. Також до цієї стадії пробилася Марта Костюк.
Для Ястремської це був другий матч на турнірі, тоді як Світоліна у статусі сіяної стартувала з другого кола.
Ястремська та Світоліна вийшли до третього кола
Суперницею Ястремської була сіяна Онс Жабер із Тунісу. Для перемоги українці вистачило 1 години та 11 хвилин. Матч завершився на користь Даяни з рахунком 6:3, 6:1.
На старті першої партії суперниці обмінялися брейками, а після рахунку 3:3 Ястремська взяла три гейми поспіль і повела за партіями проти ексдругої ракетки світу.
У другій партії Ястремська взяла чотири гейми на подачі суперниці та лише один раз програла на власній.
У третьому колі Даяна гратиме проти другої ракетки світу Іги Свьонтек із Польщі.
Першою суперницею Еліни Світоліної в Індіан-Веллсі стала американка Ешлін Крюгер, яку українка здолала у трьох сетах – 6:1, 6:7 (8:10), 6:3. На корті тенісистки провели 2 години та 13 хвилин.
Після перемоги у першому сеті, в якому Еліна зробила три брейки, у другому доля партії вирішувалася на тайбрейку, в якому американка взяла гору.
У вирішальній партії Еліна повела у рахунку 5:1, але суперниця не здавалася до останнього. Тож для перемоги у матчі Світоліній знадобилися аж сім матчпойнтів.
За вихід у четверте коло змагань Еліна гратиме з американкою Даніель Коллінз.
Нагадаємо, Марта Костюк стартувала на турнірі з розгромної перемоги над американкою Робін Монтгомері з рахунком 6:1, 6:3.