Стародубцева вибула з Australian Open-2026 після поразки у трьох сетах

Юлія Стародубцева

Фото: Getty Images

Українська тенісистка Юлія Стародубцева завершила виступи на Australian Open, поступившись у першому колі австралійці Айлі Томлянович.

Тенісистки провели на корті 2 години та 33 хвилини, а сам матч завершився з рахунком 4:6, 7:6 (7:3), 6:1 на користь австралійки.

Стародубцева завершила виступи на AO-2026

Юлія Стародубцева пробилася до основної сітки змагань через кваліфікацію. Для неї це була третя участь в Australian Open, де вона намагалася подолати стартове коло.

За матч Стародубцева здійснила п’ять ейсів, відіграла шість із 12 брейкпойнтів, мала більше віннерів (31:19), але й більше невимушених помилок (48:40).

У стартовому сеті Юлія здобула перемогу завдяки брейку у третьому геймі. У другій партії українці вдалося зрівняти після ривка суперниці 0:3 та згодом перевести гру на тайбрейк, але там вона програла.

Вирішальна партія була за австралійкою – українка програла три із чотирьох своїх подач та завершила виступи на турнірі.

Юлія Стародубцева – третя українка, яка завершила виступи у стартовому колі Australian Open-2026. Раніше змагання на цій стадії припинили Марта Костюк та Даяна Ястремська.

Єдиною українкою, яка подолала перший раунд, стала Еліна Світоліна. У третій ігровий день на турнірі стартуватимуть ще дві українки Ангеліна Калініна та Олександра Олійникова.

Читайте також
Світоліна впевнено вийшла у друге коло Australian Open-2026
Марія Степанюк редактор стрічки, журналіст, оглядач
Категорії: Спорт