РФ нарощує озброєння, військову техніку й боєприпаси з далекосхідних регіонів – Генштаб

Російські військові

Фото: Dreamstime

Загарбники нарощують обсяги перекидання мобілізованого особового складу, озброєння і військової техніки, пально-мастильних матеріалів та боєприпасів з далекосхідних регіонів Російської Федерації.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ ввечері 20 грудня. За даними Генштабу, російська армія намагається поповнити бойові запаси для ведення повномасштабної війни проти України.

У Генштабі зазначають, що ворог досі не залишає спроб вести наступальні дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках, а також намагається покращити тактичне положення на Куп’янському та Лиманському напрямках.

На інших напрямках РФ обороняє раніше рубежі, намагається стримувати дії підрозділів Сил оборони України, обстріли позицій наших військ та цивільних об’єктів вздовж лінії зіткнення.

Читайте також
У Луганську лікарня переповнена пораненими російськими військовими – Генштаб
Джерело: РФ нарощує озброєння, військову техніку й боєприпаси з далекосхідних регіонів – Генштаб | Факти ICTV
Юлія Захарченко редакторка стрічки
Категорії: Світ