Не міг у крісло сісти: у Києві п’яні лікарі приймали пацієнтів – ЗМІ

Не міг у крісло сісти: у Києві п’яні лікарі приймали пацієнтів – ЗМІ

Фото до: Не міг у крісло сісти: у Києві п’яні лікарі приймали пацієнтів – ЗМІ

Про це повідомляє dtp.kiev.ua, посилаючись на слова матері хворої 20-річної дівчини.

28 травня дівчина із кровотечею звернулася до лікарні. Як стверджує сама пацієнтка та її мама, на прохання одягнути рукавички для огляду п’яний лікар заявив: “Йди геть звідси”. Інший лікар, за словами дівчини, не міг навіть у крісло сісти.

Читайте: Екс-нардеп влаштував п’яну їзду по Києву

Крім того, на місце інциденту викликали поліцію. Після цього лікарі зробили УЗД пацієнтці. Обстеження виявило наявність кісти, яку слід оперувати.

Нагадаємо, раніше у соцмережах скаржилися на охоронців столичного ТРЦ, які нібито побили підлітків.

Категорії: Україна
Теги: Алкоголь