Про це у Facebook пише мати одного з потерпілих підлітків Лариса Буткалюк.
– Діти поки чекали початку сеансу, взяли перекус і сиділи за столиками на другому поверсі. Через деякий час до них підійшов охоронець і сказав вийти на вулицю тих, хто не їсть. Коли діти запитали, що вони порушують і де у правилах написано, що не можна сидіти в кафе без їжі, ці доблесні охоронці почали лаятися, – пише вона.
За її словами, один із охоронців вибив стілець з-під підлітка, а пізніше, коли він покликав на допомогу, співробітник ТРЦ вдарив його по печінці. При цьому весь конфлікт супроводжувався брудною лайкою з боку охоронців.
Читайте: Starbucks дозволив відвідувачам займати столики, не роблячи замовлення
Пізніше батьки дітей викликали поліцію, співробітники якої прийняли заяву.
Коментаря поліції щодо даного інциденту поки немає.
Нагадаємо, у минулому році у київському ТЦ охоронці закрили двох дівчаток у кімнаті, звинувативши в крадіжці.