Посол України в Канаді Андрій Шевченко заявив, що процес придбання Україною снайперських гвинтівок Канади наразі знаходиться на останньому етапі, передає Укрінформ.
За його словами, канадські компанії скористалися рішенням щодо внесення України до Контрольного переліку країн, в які можна поставляти автоматичну зброю.
– Як вже стало відомо, ми наближаємося до закриття угоди на постачання снайперських гвинтівок, – сказав Шевченко.
Він додав, що Україні і Канаді потрібно більше співпрацювати, адже нашій країні це допоможе краще захищатися, а канадські компанії зможуть отримати частку ринку.
Читайте: Надія є: топ-5 новинок українського озброєння
До слова, спецпредставник Держдепу США у справах України Курт Волкер заявив, що в України є можливість отримати нову американську зброю.