Десантники провели навчання з бойовою стрільбою в зоні ООС

учения

Фото: Міноборони

Десантники провели навчання в районі проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі.

Військові з мінометними розрахунками відбивали напад противника, який намагається перетнути лінію зіткнення.

За наказом командира тактичної групи, підрозділ резерву висунувся на певний вогневий рубіж. Після цього, передові підрозділи резерву вступили в бій з умовним противником і знищили його вогнем зі стрілецької зброї.

Читайте: З літаками та ЗРК – українські військові провели масштабні навчання

Десантників підтримала артилерія і вони здійснили форсування водної перешкоди на бронетанковій техніці.

– Після переправи і захоплення плацдарму на протилежному березі передовим підрозділом, водну перешкоду долають основні сили на плавучих транспортерах. Водночас помічається активність умовного противника на одному з технічних споруд. Українські десантники з допомогою вогневих засобів знищують умовного противника з ходу на плаву, – йдеться в повідомленні.

У Міноборони зазначили, що навчання необхідні для підрозділів, які протягом п’яти років виконують бойові завдання по захисту України.

Десантники провели навчання з бойовою стрільбою в зоні ООС
Десантники провели навчання з бойовою стрільбою в зоні ООС
Десантники провели навчання з бойовою стрільбою в зоні ООС
Десантники провели навчання з бойовою стрільбою в зоні ООС
Десантники провели навчання з бойовою стрільбою в зоні ООС

До слова, розвідники морського спецназу ЗСУ відпрацювали ведення ближнього бою під час навчань VBSS.

Джерело: Міноборони
Категорії: Україна