Новий рік 2020: якою буде головна ялинка у Києві та чим дивуватимуть організатори

новий рік 2020

Dreamstime

На Новий рік 2020 на Софіївській площі у Києві традиційно встановлять ялинку. Організатори хочуть встановити живе дерево, але можливий варіант, що ялинку зберуть з гілок.

В будь-якому разі, за словами організаторів, її зроблять такою пишною, як у Німеччині.

Софіївську площу прикрасять яскравою ілюмінацією. Буде багато червоного, зеленого і золотого кольорів. На всій території встановлять великі яскраві арки і арт-об’єкти, красиву сцену.

Також планують встановити багато фотозон за мотивами німецьких казок.

Можу сказати, що так красиво ми ще не прикрашали Софіївську площу на Новий рік. Все буде дуже барвисто і казково, сподіваюся, сподобається всім, – говорить куратор проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький.

Читайте: Символ Нового року 2020

Організатори обіцяють навіть приїзд Санта-Клауса з Європи. А на Софіївській площі побудують спеціальний павільйон, який буде присвячено історії казкового персонажа.

Цьогоріч концерти розпочнуться 19 грудня у день відкриття головної ялинки, і триватимуть у будні до 22.00, а у вихідні дні до 23.00.

Крім того, вже традиційно на Софіївській і Контрактовій площах з’являться новорічні будиночки, де можна буде купити їжу, гарячий глінтвейн та сувеніри.

До слова, раніше Факти ICTV писали, скільки відпочиватимуть українці на Новий рік 2020 

Фото: Dreamstime, Folk Ukraine

Джерело: Новий рік 2020: якою буде головна ялинка у Києві та чим дивуватимуть організатори | Факти ICTV
Вікторія Гірко редакторка стрічки, кореспондентка