Україна на всіх рівнях працює над визволенням героїчних захисників Маріуполя. Звільнити українських військових, які мужньо захищали Маріуполь від російської орди, планується поетапно. Про це заявив начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов.
– Це не буде обмін миттєво, буде декілька етапів. Невеликі обміни відбуваються постійно. Найближчим часом ми сподіваємось звільнити більш-менш значну кількість наших полонених. Про це повідомимо у ЗМІ. Щодо командирів – їх звільнити буде складніше, – сказав він.
Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів про важку ситуацію:
Росіяни продовжують стягувати резерви до Сєвєродонецька та на напрямок Тошківка-Золоте. Нині там тривають бої, окупанти хочуть оточити наших військових.
Лисичанськ продовжує потерпати від ворожих обстрілів. Лише за декілька днів російські військові завдали катастрофічних руйнувань місту.
Окупанти відмовилися від форсування річки Сіверський Донець через страх великих втрат, бо вони ще від “першої” Білогорівки не оговталися, тож вирішили гинути на інших напрямках.

