Окупанти примусили працівників ЗАЕС отримати російські паспорти, вивели з обігу українську гривню – Генштаб

російський окупанти

Фото: Getty Images

Окупанти роздали працівникам Запорізької АЕС російські паспорти, а в Росії  проводять бесіди щодо популяризації служби.

Про це йдеться у зведенні Генштабу.

Російські війська продовжують психологічний та фізичний тиск на цивільне населення тимчасово окупованих територій. Зокрема, в місті Енергодар Запорізької області загарбники примусили близько 3 тис. працівників Запорізької АЕС отримати російські паспорти.

Погрожуючи  підприємцям штрафами та вилученням майна, в місті вивели з обігу українську гривню.

Окрім того, значно зросла кількість захоплених окупантами житлових приміщень, що були покинуті вимушеними переселенцями.

Через невиконання плану з набору добровольців у війська територіальної оборони в російській Бєлгородській області до рекрутингової кампанії залучили місцеву поліцію. Службовці обходять квартири та будинки, проводять перепис чоловічого населення призовного віку та бесіди щодо популяризації служби.

Читайте також
Карта бойових дій на 07.01.2023 – ситуація на фронті
Джерело: Генштаб ЗСУ
Бедрак Вікторія редакторка стрічки
Категорії: Україна