Коста-Рика стала 34-ю країною, яка візьме участь у створення спецтрибуналу проти Росії.
Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
– Під час нашої сьогоднішньої телефонної розмови Міністр закордонних справ Арнольдо Тіноко поінформував мене, що Коста-Ріка вирішила приєднатися до Ключової групи зі створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, таким чином, загальна кількість держав досягла 34, – написав він.
Міністр додав, що під час розмови сторони також обговорили шляхи подальшого посилення двосторонньої співпраці.
В населених пунктах окупованої Херсонської області російські загарбники зливають мастила з електротрансформаторів.
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
Зокрема, окупанти мародерять у Новокаховському районі.
Загарбники зливають мастила з електротрансформаторів, а це призводить до знеструмлення вулиць населених пунктів району.
Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках.
Найзапекліші бої тривають за Бахмут та Мар’їнку. Протягом минулої доби було відбито 56 атак ворога, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
За інформацією Херсонської ОВА, 14 квітня російські окупанти 96 разів обстріляли мирні населені пункти Херсонщини. Випустили 447 снарядів із важкої артилерії, РСЗВ, мінометів, танків та безпілотників.
Житлові квартали Херсона окупанти атакували дев’ять разів. Поцілили у територію річкового порту.
Минулої доби вісім людей отримали поранення різного ступеня тяжкості.
Станом на 08:25 15 квітня, через ракетну атаку на Слов’янськ 14 квітня загинули дев’ять осіб, 21 особа дістала поранення, повідомив начальник Слов’янської ГВА Вадим Лях.
Внаслідок ворожих обстрілів Вовчанська Харківської області пошкоджено медичний заклад. 62-річна працівниця отримала поранення. Будівля закладу зазнала суттєвих руйнувань.
Крім того, у Вовчанську обстрілами пошкоджено п’ять приватних житлових будинків.
Також під ворожі обстріли вчора потрапили Стариця, Стрілеча, Дворічна, Красне перше та інші населені пункти.
В області залишається високою мінна небезпека. В Ізюмському районі під час відновлювальних робіт підірвався та отримав поранення 44-річний електромонтер Борівської РЕС. Госпіталізований в стані середньої тяжкості.
В Ізюмі на ворожому вибуховому пристрої на ринку підірвалася 29-річна жінка. Госпіталізована в стані середньої тяжкості.

