Окупанти запровадили суцільний паспортний контроль при в’їзді на Кримський міст

Кримський міст

Фото: Getty Images

Російські окупанти запровадили суцільний паспортний контроль на в’їзді на міст через Керченську протоку, що з’єднує Краснодарський край РФ із Кримським півостровом.

Паспортний контроль через Кримський міст

Як повідомляє проєкт Крим.Реалії від Радіо Свобода, окупанти перевіряють документи у водіїв і пасажирів через Кримський міст у бік тимчасово підконтрольного Росії півострова.

За словами представників окупантів, рішення нібито залежить від роботою російських спецслужб, які проводять антитерористичні заходи.

Водночас не уточнюється, чи пов’язане рішення про перевірку осіб з чимось конкретним.

Поки не повідомляється, скільки триватиме режим перевірки документів.

Удари ЗСУ по Кримському мосту

Міст через Керченську протоку забезпечує основний трафік до окупованого Криму з території Російської Федерації. Окупанти неодноразово використовували його для постачання військового озброєння та техніки.

У жовтні 2022 року Сили оборони України вперше завдали ударів по Кримському мосту. Після цієї дати в окупованому Криму неодноразово лунали потужні вибухи.

Як заявляв керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, є багато різних варіантів для деокупації Криму, проте це неможливо без військових і бойових дій.

Читайте також
Повернули історичні назви: Україна перейменувала 22 географічних об’єкти в Криму
Юлія Захарченко редакторка стрічки
Категорії: Україна