В Україні побільшає військових ліцеїв – Шмигаль

Шмигаль ліцей Київ

Мережу військових ліцеїв в Україні буде розширено.

Про це повідомив міністр оборони України Денис Шмигаль під час візиту до київського ліцею імені Івана Богуна.

Мережу військових ліцеїв в Україні буде розширено: що відомо

У День знань міністр оборони України Денис Шмигаль відвідав Київський військовий ліцей імені Івана Богуна та привітав ліцеїстів та викладачів закладу з новим навчальним роком.

– Військова освіта — основа сучасного українського війська. Знання дають змогу перемагати на полі бою, демонструвати кмітливість, стійкість духу й винахідливість під час воєнних дій, – зазначив Денис Шмигаль.

Очільник оборонного відомства також заявив про плани щодо розширення мережі військових ліцеїв в Україні.

За його словами, Міноборони працює над тим, щоб у кожному регіоні був щонайменше один такий навчальний заклад.

–  Серед молоді є величезний запит на якісну військову освіту, і ми створимо для її розвитку всі умови, – зазначив міністр.

Читайте також
В Україні зобов’яжуть працівників ТЦК носити бодікамери: Шмигаль озвучив дату
Джерело: Міноборони
Марина Мелехова редактор стрічки
Категорії: Україна