Глава Міністерства фінансів України Наталія Яресько повідомила, що Україна домовилася про списання 3,8 з 19,3 млрд доларів держборгу.
Про це заявила міністр фінансів України Наталія Яресько перед засіданням Кабміну.
Читайте: WSJ: Кредитори пробачать Україні 20% боргу
Повідомляється, що суму 15,5 млрд доларів вирішили розтягнути до 2019 року, передає Новое время.
Нагадаємо, напередодні джерела на фінансовому ринку повідомили, що Міністерство фінансів України виплатило купон в розмірі $ 59,625 млн за єврооблігаціями з погашенням у 2021 році.

