Глава Міністерства фінансів України Наталія Яресько повідомила, що Україна домовилася про списання 3,8 з 19,3 млрд доларів держборгу.

Про це заявила міністр фінансів України Наталія Яресько перед засіданням Кабміну.

Читайте: WSJ: Кредитори пробачать Україні 20% боргу

Зараз дивляться

Повідомляється, що суму 15,5 млрд доларів вирішили розтягнути до 2019 року, передає Новое время.

Нагадаємо, напередодні джерела на фінансовому ринку повідомили, що Міністерство фінансів України виплатило купон в розмірі $ 59,625 млн за єврооблігаціями з погашенням у 2021 році.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.