Після початку повномасштабної війни мережа закладів швидкого харчування McDonald’s призупинила роботу ресторанів в Україні. Однак Міністерство закордонних справ веде переговори з компанією для відновлення роботи закладів.
Глава МЗС України Дмитро Кулеба наголосив, що декілька тижнів тому встановили зв’язок з українським офісом, а потім і зі штаб-квартирою McDonald’s у США.
– З початком повномасштабного вторгнення компанія, як і багато інших, призупинила роботу ресторанів в Україні з безпекових міркувань. Але ми в МЗС переконані, що нині є умови для відновлення роботи, тому активно переконуємо їх повертатися. Декілька тижнів тому ми встановили зв’язок з українським офісом, а потім і зі штаб-квартирою McDonald’s у США. Ми також порушили це питання в офіційних контактах з урядом США, адже McDonald’s є одним з найбільш відомих американських брендів. Процес рухається, – наголосив міністр.
На його думку, McDonald’s – це неначе особливий ритуал, яким можна ощасливити дітей, однак це не скасовує обов’язків періодично готувати їжу вдома. За даними джерел Фактів ICTV, співробітникам McDonald’s у Києві нещодавно дзвонили та питали, чи готові вони найближчим часом вийти на роботу, однак термінів не назвали.