На Приазовському напрямку ситуація залишається напруженою.
Позиції морпіхів під постійним вогнем ворожих мінометів, гранатометів, кулеметів, снайперської зброї. Одна із найгарячіших ділянок фронту – поблизу Широкиного. І тут нарівні з чоловіками несуть службу та охороняють підступи до Маріуполя представниці прекрасної статі.
Їхній ранок починається з шикування, підтягувань, вправ крос-фіта і пробіжки. Юля, Віка і Настя намагаються навіть на фронті тримати себе у відмінній фізичній формі. Дівчата служать разом у морській піхоті третій рік. Подруги по життю і сестри по службі.
Дівчата розповідають, що таке гендерна рівність, її можна побачити на прикладі їхнього підрозділу. Жінки виконують всю роботу нарівні з чоловіками. На кухні навіть у польових умовах – ідеальний порядок. І хоча кухар Юля, подруги разом допомагають. Навіть є свої фірмові армійські страви.
Дивіться: Без косметики, смартфонів і батьків: як навчаються дівчата у ліцеї Богуна
Як потрапили в морську піхоту? У кожної з дівчат своя історія. Юля деякий час виховувалася в дитячому будинку. Звідти її забрала рідна тітка. Дівчина каже, захищати свою країну пішла, аби близькі нею пишалися. Тут на фронті вона зустріла і своє кохання.
У Насті чоловік військовослужбовець. Разом вони виходили з Криму. Вдома маму чекають двоє малюків. Вона розповідає, розлука з дітьми дається важко. А ось до ворожих обстрілів і фронтових буднів звикла швидко .
Красуню Вікторію на підписання контракту з морською піхотою надихнув вітчим. Він на фронті з самого початку війни. Дівчину з модельною зовнішністю спочатку в армії серйозно не сприймали. А вона виявилася талановитим стрільцем.
Військовослужбовиці розповідають, виживати часом в нестерпних польових умовах допомагає гумор. І чотирилапі друзі. Хаскі Річ і пітбуль Буч. А ще дівчата зізнаються, що морська піхота – це їхня доля. І мріють зробити кар’єру саме на військовій службі.
Факти ICTV раніше писали про те, як дівчата-парамедики рятують життя.