У Тернополі сталася ДТП, серйозні травми отримала 13-річна дівчинка-водій. Вона була доставлена в лікарню, вона в комі.
Про це повідомляє UA:Тернопіль.
Водій авто Volkswagen в результаті інциденту не постраждав.
Як неповнолітня опинилася за кермом автомобіля, зараз з’ясовує слідство.
Читайте: У Києві неповнолітня вистрибнула з вікна 11-го поверху
До речі, у Рівненській області поліцейський у стані алкогольного сп’яніння збив двох підлітків. На щастя, хлопчики не отримали серйозних травм.

