У Тернополі сталася ДТП, серйозні травми отримала 13-річна дівчинка-водій. Вона була доставлена в лікарню, вона в комі.

Про це повідомляє UA:Тернопіль.

Водій авто Volkswagen в результаті інциденту не постраждав.

Зараз дивляться

Як неповнолітня опинилася за кермом автомобіля, зараз з’ясовує слідство.

Читайте: У Києві неповнолітня вистрибнула з вікна 11-го поверху

До речі, у Рівненській області поліцейський у стані алкогольного сп’яніння збив двох підлітків. На щастя, хлопчики не отримали серйозних травм.

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.