У Донецьку горить і вибухає склад боєприпасів

У Донецьку горить і вибухає склад боєприпасів

Фото до: У Донецьку горить і вибухає склад боєприпасів

В окупованому Донецьку горить склад боєприпасів незаконних збройних формувань “ДНР”. Над містом піднявся високий стовп диму і чути вибухи.

Чорний дим від пожежі видно за багато кілометрів. Жителі довколишніх будинків пишуть, що з складу в різні боки розлітаються уламки.

– Живу на ближній вулиці від автопарку, на якій склад (200-300 метрів). Уламки долітають до помешкання, – повідомляють очевидці.

Читайте: Як горіли військові склади в Україні. 6 найбільших пожеж

Склад розташований в районі селищ Гірник і Грабари. Під’їзди до місця НП перекриті, а окупаційна “влада” не коментує цю подію.

 Нагадаємо, 26 вересня 2017 року на складах боєприпасів у Калинівці сталася пожежа, яка спричинила серію масштабних вибухів.

Теги: ДНРДонбас