Зливав позиції ЗСУ на кордоні з РФ. На Сумщині затримали агента ФСБ

спецпризначенці СБУ

Фото: СБУ

На Сумщині упродовж контрдиверсійних заходів Служба безпеки викрила й затримала ще одного агента ФСБ РФ.

Як з’ясували слідчі, він, під виглядом робочих поїздок по регіону на власному автомобілі, збирав інформацію та проводив фото й відеофіксацію об’єктів Сил оборони у прикордонних районах області. Отримані дані агент відправляв ворогу через один із месенджерів. 

Крім того, співробітники СБУ задокументували, що фігурант приховано виїжджав на територію РФ, щоб провезти контрабанду і зустрітися з представниками країни-агресора. 

– Російським агентом виявився житель Шосткинського району, який потрапив у поле зору ворожої спецслужби через зв’язки з криміналітетом у РФ. Зловмисник був завербований ще до повномасштабної агресії, а після 24 лютого 2022 року продовжив співпрацю з ворогом. Співробітники СБУ затримали зловмисника під час спроби передачі розвідданих про українських захисників, – розповіли правоохоронці.

У процесі обшуках у помешканні та автомобілі фігуранта виявлено мобільні телефони із доказами його листування з агресором. 

Фото: СБУ
Фото: СБУ
Фото: СБУ

 

Наразі затриманому повідомлено про підозру за двома статтями ККУ:

  • ч. 2 ст. 111 (Державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);
  • ч. 2 ст. 201 (Контрабанда).

Нині зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення. 

Читайте також
Коломойському вручено підозру – СБУ
Джерело: Зливав позиції ЗСУ на кордоні з РФ. На Сумщині затримали агента ФСБ | Факти ICTV
Анастасія Кожушко редакторка стрічки