Вночі 3 червня Росія обстріляла Одесу ударними дронами, зафіксовано пожежі в кількох локаціях, постраждали 5 людей.
Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер, а згодом мер міста Геннадій Труханов і в Державній службі з надзвичайних ситуацій розповіли про наслідки.
Атака дронів на Одесу 3 червня: що відомо
Вибухи пролунали у місті близько 03:30.
За словами Труханова, внаслідок обстрілу пошкоджено житлові будинки, цивільну інфраструктуру, згоріли автівки.
А рятувальники уточнили, що цієї ночі гасили пожежі за різними адресами.
– Наймасштабніша була в складських приміщеннях з продуктами харчування. Також в приватному секторі згоріли дві автівки, постраждали гаражі та будинки, – кажуть в ДСНС.
Наразі, за даними обласної прокуратури, відомо про п’ятьох постраждалих – у них поранення різного ступеня тяжкості.
Розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 ККУ).
У прокуратурі кажуть, що пошкоджень та руйнувань зазнали об’єкти цивільної інфраструктури, житлові будинки, складські приміщення приватного підприємства та автомобілі.
Повномасштабна війна в Україні триває вже 1 196-ту добу.
На інтерактивній карті бойових дій в Україні та на карті повітряних тривог в Україні можна стежити за ситуацією в містах.