Вибухи у Луцьку 12 липня: летіли Шахеди і ракети, зруйновано житловий будинок

Луцьк вибухи 12 липня

Фото до: Вибухи у Луцьку 12 липня: летіли Шахеди і ракети, зруйновано житловий будинок

Вибухи у Луцьку сьогодні лунали з третьої ночі і майже до пʼятої ранку. Місто атакували спочатку дрони, а потім ракети.

Оновлено об 11:00.

Вибухи у Луцьку сьогодні – що відомо про наслідки

Внаслідок вибухів у Луцьку сьогодні, 12 липня, зруйновано житловий будинок, повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук. Рятувальники ліквідували пожежу о 06:08.

Також, за його словами, в окремих будинках повилітали вікна, пошкоджені покрівлі та кілька  автомобілів.

– Працюємо з людьми, які проживали в знищеному будинку. Працівники міськради здійснюють фіксацію усіх пошкоджень. Сформували бригади, щоб закрити вікна та дахи. Комунальники прибирають уламки та сміття, що утворилося внаслідок обстрілу, – розповів він.

На щастя, минулося без травмованих і загиблих.

Голова Волинської ОВА Іван Рудницький уточнив, що загалом під час удару по Луцьку у вітряному просторі зафіксували 35 БпЛА та дві ракети.

Наслідки вибухів у Луцьку 12 липня 2025 року. Фото: ДСНС

Повномасштабна війна в Україні триває вже 1 235-ту добу.

На інтерактивній карті бойових дій в Україні та на карті повітряних тривог в Україні можна стежити за ситуацією в містах.

Фото: міський голова Луцька Ігор Полішук, ДСНС

Читайте також
Атака на Київ 10 липня: постраждалих уже 28, двоє серед них – діти
Джерело: ДСНС
Валентина Летяк редакторка стрічки
Лілія Стрілець головна редакторка