12 людей дістали травми під час ракетної атаки на Черкаси сьогодні, 24 липня.
Про це повідомив очільник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
Оновлено о 13:00.
Атака на Черкаси сьогодні, 24 липня: що відомо
Ворог атакував Черкаси о четвертій ранку 24 липня, спрямувавши на обласний центр чотири крилаті ракети.
Після вибухів у Черкасах спалахнуло кілька пожеж, які ліквідували рятувальники.
Унаслідок атаки на Черкаси пошкоджено щонайменше півтора десятка багатоквартирних будинків. Там вибиті вікна, понівечені дахи.
Крім того, пошкоджень зазнали заклади освіти та сфери охорони здоров’я, лісництво, міський цвинтар, гаражі та автомобілі містян.
За даними пресслужби Нацполіції Черкаської області, після влучань розгорнуто оперативний штаб допомоги.
На місці слідчо-оперативні групи фіксують наслідки ракетного удару.
Станом на 13:00 кількість постраждалих унаслідок атаки на Черкаси зросла до 12 осіб. У поранених – забої, різані рани, переломи.
Повномасштабна війна в Україні триває вже 1 247-ту добу.
На інтерактивній карті бойових дій в Україні та на карті повітряних тривог в Україні можна стежити за ситуацією в містах.