Армія РФ знову атакувала енергетичну інфраструктуру ДТЕК Нафтогаз дронами та ракетами, через що робота низки об’єктів газовидобутку на Полтавщині була призупинена.
Про це повідомили у ДТЕК.
Атака на енергоінфраструктуру України
У заяві Міненерго йдеться, що росіяни завдали ударів ракетами та безпілотниками по низці об’єктів енергетики в кількох областях.
Нині на місцях працюють рятувальники та енергетики, щоб якомога швидше ліквідувати наслідки та стабілізувати ситуацію. Застосовуються всі необхідні заходи для підтримки стабільної роботи енергосистеми.
Станом на 3 жовтня в окремих регіонах діють обмеження споживання електроенергії.
У Міненерго закликали споживачів раціонально використовувати електроенергію, особливо у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему.
РФ вночі з 2 на 3 жовтня завдала комбінованого удару по Полтавщині. Повітряні сили повідомляли про щонайменше чотири крилаті ракети у бік Полтави та Лубен та про застосування дронів-камікадзе.
Повномасштабна війна в Україні триває вже 1 318-ту добу.
На інтерактивній карті бойових дій в Україні та на карті повітряних тривог в Україні можна стежити за ситуацією в містах.

